درباره ما


 

“نکاتی که قبل از استفاده از اپل آیدی باید رعایت شود”


فجر آیکلود نماینده رسمی شرکت “آی آیکلود” به شماره ثبت نمایندگی (۵۷۸۴۲)  و  تنها یک سیستم جهت رفع تحریم های شرکت اپل تا مرحله ایجاد یک اپل آیدی برای کاربران ایرانی این شرکت میباشد.در هنگام دریافت اکانت این اطلاعات به مشترک تحویل داده خواهد شد : آدرس اپل آیدی ، پسورد ، تاریخ تولد ، سوالات و جواب های امنیتی . قبل از اولین استفاده کاربر موظف خواهد بود با مراجعه به سایت شرکت اپل که آدرس آن در زیر این متن قرار دارد صحت اطلاعات دریافتی مذکور را بررسی نمایید و سپس کلیه اطلاعات اپل آیدی را شخصی سازی نماید. با توجه به اینکه اپل آیدی های ساخته شده دارای دسترسی ایمیل برای مشترکین نمیباشند،کاربران باید ایمیل اپل آیدی را به ایمیل شخصی خود تغییر دهند.شایان ذکر است کلیه قوانین تنظیم شده جهت رعایت مسائل امنیتی کاربران بوده و بدیهی است با توجه به موارد ذکر شده و این نکته که استفاده از اپل آیدی هیچ گونه گارانتی ای در سایت شرکت اپل هم نخواهد داشت،از زمان شروع استفاده از اکانت تمامی مسئولیت های استفاده از سرویس آیکلود بر عهده مشترک خواهد بود و در صورت بروز مشکل جهت ارائه خدمات هزینه دریافت خواهد شد.

سایت اپل

جهت بازیابی پسورد اپل آیدی چه باید کرد ؟


متاسفانه دیده شده است که بسیاری از کاربران موارد مربوط به شخصی سازی اپل آیدی را رعایت نمیکنند و اپل آیدی آن ها بنا به دلایل مختلف دچار مشکلاتی میشود.
به همین منظور وب سایتی متشکل از کارشناسان فنی تیم  فجر آیکلود  طراحی شده است که کاربران گرامی با مراجعه به این سامانه میتوانند تحت قوانین این سایت پسورد اپل آیدی خود را بازیابی نمایند.

(ورود به سامانه بازیابی اطلاعات اپل آیدی)